BAJONETT, AK-47.

BAJONETT, AK-47.
1843230. BAJONETT, AK-47.

Ca 27.5 cm lång exkl. balja.
Bladets längd ca 14.5 cm.
Stämplad K.

Bruksslitage, repor och märken, främst i handtag och balja.

Gör en kostnadsfri värdering!
1843230. BAJONETT, AK-47.

Ca 27.5 cm lång exkl. balja.
Bladets längd ca 14.5 cm.
Stämplad K.

Antal besök: 665