PETER DIK. Olja på duk.

PETER DIK. Olja på duk.
1842808. PETER DIK. Olja på duk.

Hamnbild, signerad, 100x80 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 378