CHIFFONJÉ, nyrenässans, 1800-tal.

18427. CHIFFONJÉ, nyrenässans, 1800-tal.

Nycklar finns. Längd 96 bredd 55 höjd 125 cm.

Slitage. Skador, Färgfläckar. Fötter saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 996