SKRIVBORD SAMT BYRÅ, teak/svartmålade, 1900-talets mitt.

184263. SKRIVBORD SAMT BYRÅ, teak/svartmålade, 1900-talets mitt.

Skrivbordets längd 103, bredd 50, höjd 72 cm.
Byråns längd 52, bredd 35, höjd 68 cm.

Omfattande skador och slitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 575