BORD med låda, målat trä med kakelskivor, gustaviansk stil.

184200. BORD med låda, målat trä med kakelskivor, gustaviansk stil.

Sekelskiftet 1800/1900, längd 78, bredd 65, höjd 74 cm.

Bruksslitage, lagningar samt lätt halt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 768