LJUSKRONA, 1900-talets fjärde kvartal. Höjd utan kedja 56 cm.

184154. LJUSKRONA, 1900-talets fjärde kvartal. Höjd utan kedja 56 cm.

Gulmetall och prismor. Fem ljusarmar. Diameter 45 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 505