FIGURINER, 2 st, lergods, "Orrar", Thomas Hellström, Nittsjö.

18415. FIGURINER, 2 st, lergods, "Orrar", Thomas Hellström, Nittsjö.

Stor Orre numrerad 6299, nr 58/500 ex.
Liten Orre numrerad 6090, nr 59/500 ex.
Högsta höjd ca 32 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd ca 32 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 6 158