ELSA STACKELBERG. TRÄDGÅRDSMÖBEL, 5 delar, Fri Form, 1900-talets andra hälft.

184103. ELSA STACKELBERG. TRÄDGÅRDSMÖBEL, 5 delar, Fri Form, 1900-talets andra hälft.

Svartmålat. Bordets höjd ca 66, bredd 80, längd 141 cm

Originalkuddar.

Bruksslitage, smärre färgbortfall, smärre skada på ett bordsben.

Gör en kostnadsfri värdering!

Originalkuddar.

Antal besök: 4 737