URNA MED LOCK, alabaster, 1800-tal.

1840914. URNA MED LOCK, alabaster, 1800-tal.

Höjd cirka 58 cm, diameter 40 cm.

Lock med lagning, sprickor.

Tema

Höstkvalitetsauktion

Gör en kostnadsfri värdering!

Lock med lagning, sprickor.

Tema

Höstkvalitetsauktion

Antal besök: 926