1840869. - ”JASMIN” KVINNLIG SKULPTUR.
Erotisk kvinnoskulptur ”Jasmin”, exklusiv design, med höga klackar, tillverkad av polerad mässing, handgjord, signerad, vikt: ca. 2,550 gram, längd x höjd: 33 x 22 cm;
Jones, Robbi, (* 1961, New York)
Robbi Jones etablerade sig som skulptör och målare och har haft ett internationellt rykte sedan 1980-talet.