BÖCKER, 8 st, Kunskapens bok, Bokförlaget natur och kultur, Stockholm, 1940-tal.

184064. BÖCKER, 8 st, Kunskapens bok, Bokförlaget natur och kultur, Stockholm, 1940-tal.

8 st band
ABC-Breitenfeld
Bremer flygtrafik
Flygvapnet Holbein
Holberg Madrid
Maeterlinck racine
Radiosveriges historia
Swift- övre sjön studieplaner
Uppslagsbok med register.

Band med repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

8 st band
ABC-Breitenfeld
Bremer flygtrafik
Flygvapnet Holbein
Holberg Madrid
Maeterlinck racine
Radiosveriges historia
Swift- övre sjön studieplaner
Uppslagsbok med register.

Band med repor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 3 076