TALLRIKAR, 12 st, "Kosmos", Gefle.

1840076. TALLRIKAR, 12 st, "Kosmos", Gefle.

Diameter, 23 cm.

Bruksskick, smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter, 23 cm.

Bruksskick, smärre slitage.

Antal besök: 2 871