SKÅLAR, 2 st, "Berså", Stig Lindberg, Gustavsberg.

183992. SKÅLAR, 2 st, "Berså", Stig Lindberg, Gustavsberg.

Diameter ca 12 respektive 18 cm.
Höjd ca 6 respektive 8,5 cm.

Slitage, repor. Stora skålen med krackelyrer, lilla skålen med fläckar längs kant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 6 respektive 8,5 cm.

Antal besök: 607