FRIEDRICH KLEIN. Häst. Olja på duk. Signerad F Klein.

18399. FRIEDRICH KLEIN. Häst. Olja på duk. Signerad F Klein.

44 x 53 cm.

Äldre duklagning. Färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

44 x 53 cm.

Antal besök: 2 619