THEODOR JÖNSSON. "Vårdag i Dalby". Olja på pannå, signerad och daterad 1953.

183971. THEODOR JÖNSSON. "Vårdag i Dalby". Olja på pannå, signerad och daterad 1953.

51 x 70 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

51 x 70 cm.

Antal besök: 4 372