HARRY BERTOIA. Barstol, 1900-tal.

1839627. HARRY BERTOIA. Barstol, 1900-tal.

Kromat metallrutnät. Sitthöjd c:a 50 cm.

Benen avkortade med påsatta metallavslut. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 434