MYNT/SAMLINGSMYNT, silver, svenska / utländska.

183937. MYNT/SAMLINGSMYNT, silver, svenska / utländska.

Mynt, svenska, 2 kronor, 25 st, slutet av 1800-talet början av 1900-talet.
2 st, 2 kronor, 1960-talet.
2 st, 50-öringar sent 1800-tal.
1 st, 1 Skilling Banco, 1851.
Samlingsmynt, Brittiska Jungfruöarna, 1977 all-Silver Proof Year Collection FDC. Till minne av 25-årsdagen av regeringstiden av drottning Elizabeth II.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 st, 2 kronor, 1960-talet.
1 st, 1 Skilling Banco, 1851.

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 360