COLLIER, LAPPONIA.

COLLIER, LAPPONIA.
1838954. COLLIER, LAPPONIA.

18k guld med diamant om ca 0,03 ct, med finska stämplar 1982, längd 40 cm, vikt 4 gram.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
1838954. COLLIER, LAPPONIA.

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 1 134