UNIFORM, Sovjet, 1990-tal. FLAGGA, Rysk-sovjetisk 1970-tal.

1838669. UNIFORM, Sovjet, 1990-tal. FLAGGA, Rysk-sovjetisk 1970-tal.

Byxor, skjorta, skärmmössa, 2 bälten (ett generalsbälte). Storlek ca 52. Flagga.
PROVENIENS: Gåva från Sovjetisk överste till nuvarande ägare.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Antal besök: 2 874