KOPPARKITTLAR, 2 st, KOPPARHINK.

18384. KOPPARKITTLAR, 2 st, KOPPARHINK.

Diameter 64 resp 69 cm.

Slitage, skador och bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 64 resp 69 cm.

Slitage, skador och bucklor.

Antal besök: 1 590