EDWARD LARSSON. olja på duk, " Foxterrier " signerad, daterad 1937.

183821. EDWARD LARSSON. olja på duk, " Foxterrier " signerad, daterad 1937.

43 x 56 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

43 x 56 cm.

Antal besök: 3 034