BORDSLAMPA, patinerad metall, art deco, 1900-talets första hälft.

183805. BORDSLAMPA, patinerad metall, art deco, 1900-talets första hälft.

Etikettmärkt. Total höjd ca 25 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 775