VIVIANNA TORUN BÜLOW-HÜBE. Halsring med hänge, sterlingsilver och rutilkvarts, modellnr 160. Georg Jensen, Köpenhamn.

183799. VIVIANNA TORUN BÜLOW-HÜBE. Halsring med hänge, sterlingsilver och rutilkvarts, modellnr 160. Georg Jensen, Köpenhamn.

Smidd halsring med avtagbart hänge. Längd hänge 7 cm.

Litet nagg på kanten på stenens undersida. Bruksslitage.

Vivianna Torun Bülow-Hübe (1927–2004)

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 7 800