SKÄNK, "Äpplet", ek,1940-tal.

SKÄNK, "Äpplet", ek,1940-tal.
1837892. SKÄNK, "Äpplet", ek,1940-tal.

Höjd ca 100 cm
Bredd ca 160 cm
Djup ca 56 cm.

Bruksslitage, repor & märken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 100 cm
Bredd ca 160 cm
Djup ca 56 cm.

Bruksslitage, repor & märken.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 4 424