KRYDDBURKAR, 12 st, majolika, "Inge" Vängåvan Sundsvall. 1900-talets första hälft.

183782. KRYDDBURKAR, 12 st, majolika, "Inge" Vängåvan Sundsvall. 1900-talets första hälft.

Höjd 12 - 20 cm.

Bruksslitage, smärre nagg, ett lock saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 12 - 20 cm.

Antal besök: 1 206