HANS RIPA. Stilleben med blommor. Olja på duk. Signerad och daterad 56.

183773. HANS RIPA. Stilleben med blommor. Olja på duk. Signerad och daterad 56.

53,5x45 cm.

Smärre färgbortfall.

Hans Ripa (1912–2001)

Gör en kostnadsfri värdering!

53,5x45 cm.

Smärre färgbortfall.

Hans Ripa (1912–2001)

Antal besök: 887