TAKLAMPA, art deco, 1930/40-tal. Total höjd 44 cm.

183772. TAKLAMPA, art deco, 1930/40-tal. Total höjd 44 cm.

Glas med slipad dekor. Diameter 47 cm.

Bruksslitage, kragen på glasets ovansida med mindre skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 646