HALL/STEREOBÄNK, 1960/70-tal.

HALL/STEREOBÄNK, 1960/70-tal.
183743. HALL/STEREOBÄNK, 1960/70-tal.

Med en låda i sarg, samt kromad benställning. Bredd/längd 120, djup 40, höjd 40 - 49 cm.

Bruksslitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, märken.

Antal besök: 2 128