183736. DIVERSE. Kristallvaser, Bestickuppsättning, nysilver, samt Terrin, tenn.
Kristallvaser, 2 stycken, höjd 20 - 25 cm.
Terrin, tenn, diameter ca. 21 cm.
Bestickuppsättning, 38 delar nysilver, med monogram
12 matskedar, 12 dessertknivar, 12 dessertgafflar, 2 smörknivar.
Bruksslitage, ena vasen med nagg samt avlagringar i vaserna.
Besticken har monogram.