Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
ALLAN ERWÖ. Stilleben med kaffekanna. Olja på duk. Signerad Erwö.
183707. ALLAN ERWÖ. Stilleben med kaffekanna. Olja på duk. Signerad Erwö.
45x44,5 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
45x44,5 cm.
Garpenhus Auktioner
734