ALLAN ERWÖ. Stilleben med kaffekanna. Olja på duk. Signerad Erwö.

183707. ALLAN ERWÖ. Stilleben med kaffekanna. Olja på duk. Signerad Erwö.

45x44,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

45x44,5 cm.

Antal besök: 734