SVEA KROGH. olja på duk, signerad.

183700. SVEA KROGH. olja på duk, signerad.

81 x 108 cm.

Mindre färgsläpp.

Gör en kostnadsfri värdering!

81 x 108 cm.

Mindre färgsläpp.

Antal besök: 1 031