GLASSERVISDELAR, 23 delar, 1900-tal.

183690. GLASSERVISDELAR, 23 delar, 1900-tal.

12 rödvinglas, 11 vitvinsglas. Blomsterdekor. Höjd 18 resp 16,5 cm.

Smärre slitage, obetydliga nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 777