IKEA, "Stockholm", vitrinskåp, 2000-tal.

1836751. IKEA, "Stockholm", vitrinskåp, 2000-tal.

Lackerad stomme. Insida med glashyllor och belysning. Ben i betsat trä. Bredd 90, djup 40, höjd 180 cm.

Bruksskick. Ej funktionstestad belysning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 18 913