PETER MALY. BEHR, 'Metrix' bokhylla.

1836717. PETER MALY. BEHR, 'Metrix' bokhylla.

Behr International, 1990-tal. Europeisk körsbärsfaner, med 3-delad låduppsättning och en 6-delad låda i ultramarinblått. Med trappor som kan flyttas längs ett spår. Justerbara hyllor HxBxD: (utan trappor) 238x243x45. Broschyren och en kopia av fakturan finns tillgängliga.

Normala tecken på användning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Normala tecken på användning.

Antal besök: 1 645