1836717. PETER MALY. BEHR, 'Metrix' bokhylla.
Behr International, 1990-tal. Europeisk körsbärsfaner, med 3-delad låduppsättning och en 6-delad låda i ultramarinblått. Med trappor som kan flyttas längs ett spår. Justerbara hyllor HxBxD: (utan trappor) 238x243x45. Broschyren och en kopia av fakturan finns tillgängliga.