183669. KERAMIKFÖREMÅL, Rörstrand, "Midsommar" Ikea, Rosenthal, Pillivuyt, Emile Henry, 1900-tal.
Uppläggningsfat, "Ostindia", Rörstrand.
Skålar, 2 st, "Krokus", Arabia.
Espressokoppar med fat, Rosenthal.
Assietter, "Flora", Rörstrand mm.
Slitage, enstaka nagg.