FRIMÄRKEN, bl.a. Sverige, USA, 1900-tal.

183638. FRIMÄRKEN, bl.a. Sverige, USA, 1900-tal.

Många svenska från hela 1900-talet, valörer som 20,12,10, 5, 15, 60 öre, mfl.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 627