TRÄLEKSAKER, 3 st, Bilotoy, Danmark. 1960-tal.

183610. TRÄLEKSAKER, 3 st, Bilotoy, Danmark. 1960-tal.

Nr 502, 503, 506.

2 av leksakerna i oöppnade förpackningar. 1 med bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nr 502, 503, 506.

Antal besök: 1 863