SALONGSBORD, rokokostil, 1900-talets andra hälft.

183592. SALONGSBORD, rokokostil, 1900-talets andra hälft.

Fanerat med valnöt. Kopplar underrede. Längd 99, bredd 64, höjd 63 cm.

Bruksslitage, skivan med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 483