ANDERS GUSTAF ANDERSON (1780-1833). MINIATYR, mansporträtt, signerad och daterad 1829, ram i guld, otydlig mästarstämpel och stadsstämpel 1829.

1835695. ANDERS GUSTAF ANDERSON (1780-1833). MINIATYR, mansporträtt, signerad och daterad 1829, ram i guld, otydlig mästarstämpel och stadsstämpel 1829.

Ca 7,5x6 cm.

Bruksslitage, medföljande originaletui.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 7,5x6 cm.

Antal besök: 537