ANDERS GUSTAF ANDERSON (1780-1833). MINIATYR, mansporträtt, signerad och daterad 1829, ram i guld, otydlig mästarstämpel och stadsstämpel 1829.
1835695. ANDERS GUSTAF ANDERSON (1780-1833). MINIATYR, mansporträtt, signerad och daterad 1829, ram i guld, otydlig mästarstämpel och stadsstämpel 1829.