OKÄND KONSTNÄR. Flodlandskap med borg, olja på duk, otydligt signerad, 1800-tal.

18356. OKÄND KONSTNÄR. Flodlandskap med borg, olja på duk, otydligt signerad, 1800-tal.

17 x 34 cm.

Krackelyrer, retuscher, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

17 x 34 cm.

Antal besök: 837