SALTKAR, porslin, i form av tomtar, möjligen Rörstrand, 1900-talets början.

183558. SALTKAR, porslin, i form av tomtar, möjligen Rörstrand, 1900-talets början.

Märkt 1915. Höjd 12,5 cm.

Bruksslitage, krackelyrer och hårspricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt 1915. Höjd 12,5 cm.

Antal besök: 3 945