BYRÅ och BORD, engelsk stil, 1900-tal.

18353. BYRÅ och BORD, engelsk stil, 1900-tal.

Byråns mått; längd 40, bredd 31, höjd 94 cm.

Slitage, ytskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, ytskador.

Antal besök: 4 770