ARNOLD PATIENCE. 1901-1992, akvarell, " Lekande barn " signerad.

183533. ARNOLD PATIENCE. 1901-1992, akvarell, " Lekande barn " signerad.

35, 5 x 50 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

35, 5 x 50 cm.

Antal besök: 610