ANDY WARHOL. EFTER. ”Ingrid Bergman. Nunnan”.

1835317. ANDY WARHOL. EFTER. ”Ingrid Bergman. Nunnan”.

Giclée
Signerad på plåt och numrerad 15/100. Med torr tätning och tre våta stämplar
57 x 38 cm.

I gott skick.

Nej, betalas av säljaren

Andy Warhol (1928–1987)

Gör en kostnadsfri värdering!

Giclée
57 x 38 cm.

I gott skick.

Nej, betalas av säljaren

Andy Warhol (1928–1987)

Antal besök: 921