Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
SVEN OLOW OLSSON. "Rött Landskap", olja på pannå, signerad samt daterad 65.
183471. SVEN OLOW OLSSON. "Rött Landskap", olja på pannå, signerad samt daterad 65.
23 x 55 cm.
Mindre färgbortfall.
Gör en kostnadsfri värdering!
23 x 55 cm.
Mindre färgbortfall.
Auktionshuset Kolonn
732