GLASFÖREMÅL, 5 delar, Orrefors, Kosta Boda, Johansfors, Iittala.

183431. GLASFÖREMÅL, 5 delar, Orrefors, Kosta Boda, Johansfors, Iittala.

Vas, "Rainbow", Bertil Vallien, Kosta Boda, signerad.
Skål, "Corona", Lars Hellsten, Orrefors, signerad.
Skål, "Ultima Thule", Tapio Wirkkala, Iittala.
Skål, Bengt Orup, Johansfors, signerad.
Vas, Ingeborg Lundin, Orrefors.
Höjd ca. 19-27 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 19-27 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 042