MEKANISK CHECQUE MASKIN, 1800-tal, England.

1834058. MEKANISK CHECQUE MASKIN, 1800-tal, England.

The Williams Cheque Punch Cc, made by Peter Hooker London England, metall, i original etui, höjd ca 13 cm, 21 x 17 cm.

Bruks och åldersrelaterat slitage, etui med hårt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 546