PARTI GLAS, 13 delar, bland annat champagnestrutar.

18340. PARTI GLAS, 13 delar, bland annat champagnestrutar.

1 par ljusstakar, Orrefors.
Ishink.
6 champagnestrutar med blomdekor.
Ostkupa.
4 skålar.
Höjd 3,5 - 19 cm.

Slitage. Enstaka nagg. En champagnestrut med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 par ljusstakar, Orrefors.
Ishink.
Ostkupa.
4 skålar.
Höjd 3,5 - 19 cm.

Antal besök: 665