FÖRSTORINGSGLAS, bordsmodell, 1900-tal.

1833865. FÖRSTORINGSGLAS, bordsmodell, 1900-tal.

Reglerbar arm med gjutjärnsfot.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 508