BORDSPENDYL i porslin. Batteridriven. Rhein, Tyskland.

183373. BORDSPENDYL i porslin. Batteridriven. Rhein, Tyskland.

Stående pendyl med batteridrivet ur. Porslin med druvklasar och och romantiska scenerier
Höjd, 26,5 cm
Stämplad LW, Rhein.

Bruksskick
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd, 26,5 cm
Stämplad LW, Rhein.

Bruksskick
Ej funktionstestad.

Antal besök: 1 835